We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page
3 april 2014

‘Ik zal er alles aan doen om midden in de samenleving te staan!’

Annette Bronsvoort nieuwe burgemeester van Oost Gelre.

Oost Gelre – Na een periode van maar liefst 24 jaar werkzaam te zijn geweest bij het Openbaar Ministerie, heeft Annette Bronsvoort (54) een andere weg in haar leven ingeslagen. (meer…)

1 december 2013

Mr. M.N. Kallen-Morren benoemd tot waarnemend burgemeester.

Op 1 december 2013 zal mevrouw mr. M.N. Kallen-Morren, wonende te Zeist in functie treden als waarnemend burgemeester van de gemeente Oost Gelre. (meer…)

28 november 2013

Rob Metz benoemd tot burgemeester in Soest.

28 juni 2013

Rob Metz waarnemend burgemeester van Oost Gelre.

26 juni 2013

Burgemeester H.W.M. Heijman vertrekt als burgemeester.

Burgemeester Henk Heijman van gemeente Oost Gelre heeft woensdagmiddag 26 juni afscheid genomen van Oost Gelre tijdens een speciale officiële raadsvergadering in zaal Reijrink in Lievelde. Heijman wordt de nieuwe burgemeester van Bussum.

1 september 2007

H.W.M. Heijman burgemeester van Oost Gelre neemt de taken weer van H.J. van der Woude over.

13 december 2006

H.J. van der Woude benoemd tot waarnemend burgemeester van Oost Gelre.

19 mei 2006

De gefuseerde gemeenten Lichtenvoorde en Groenlo krijgen de naam Oost Gelre.

15 december 2005

Nieuw gemeentewapen.

De gemeente Oost Gelre heeft een nieuw gemeentewapen. Het wapen is verleend bij Koninklijk Besluit van 15 december 2005. (meer…)

15 september 2005

H.W.M. Heijman benoemd tot burgemeester van Oost Gelre.

1 januari 2005

De gemeente Groenlo en Lichtenvoorde fuseren.

Op 16 mei 2006 gaan ze verder als de gemeente Oost Gelre.

16 juli 2004

H.A. Doek benoemd tot waarnemend burgemeester.

Waarnemend burgemeester van Groenlo, van 16 juli 2004 tot 1 januari 2005 (vanwege aanstaande herindeling).
Waarnemend burgemeester van Groenlo, van 1 januari 2005 tot 1 september 2005 (na samenvoeging van Groenlo en Lichtenvoorde).

16 september 1998

P.M. Van Wingerden-Boers benoemd tot burgemeester.

1 november 1991

C. van Zon -Langelaar benoemd tot burgemeester.

Bron: ECAL.

1 januari 1991

Th. H. Jeuken benoemd tot waarnemend burgemeester.

Bron: ECAL.

27 augustus 1978

Mr. R.H.J. Van Schaik benoemd tot burgemeester.

Bron: De Telegraaf. Foto: ECAL.

16 juni 1966

A.J.A. Janssen benoemd tot burgemeester.

Bron: ECAL.

1 januari 1964

Exacte datum onbekend.

P.J. Cramwinkel benoemd tot waarnemend burgemeester.

9 mei 1961

Groenlo krijgt een eigen gemeentevlag.

16 mei 1955

Jhr.mr. E.M. Van Nispen tot Pannerden benoemd tot burgemeester.

Bij K.B. is ing. 16 mei benoemd tot burgemeester van Groenlo jhr. mr. E.M. van Nispen tot Pannerden te `s-Gravenhage.
De nieuw benoemde is thans werkzaam als referendaris tweede klas bij de haafdafdeling Openbare orde en veiligheid van het departement van Binnenlandse Zaken. Hij is 20 januari 1920 te Didam geboren en is Rooms Katholiek.

Bron: ECAL.

4 februari 1955

Burgemeester Schoemaker gearresteerd.

25 mei 1946

H.J. Schoemaker benoemd tot burgemeester.

Bron: ECAL.

9 juli 1940

Zomervacantie in den winter.

Bron: Zierikzeesche Nieuwsbode.

31 augustus 1936

Burgemeester Kraakman benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau.

In verband met de zes en vijftigste verjaardag van H.M. de koningin worden er weer een groot aantal onderscheidingen uitgedeeld.

Bron: Utrechts Nieuwsblad.

3 juni 1936

Burgemeester Th.J. Kraakman 25 jarig jubileum.

Bron: Nieuwe Tilburgsche Courant.

Top
Gegevens laden