We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page
2 oktober 1979

Vertrek van J.A. van Boven als predikant.

Bron: Leeuwarder courant

28 februari 1973

Benoeming van J.A. van Boven tot predikant.

Bron: Leeuwarder courant.

6 april 1938

Wielrijder aangereden en gedood.

Bron: De Zeeuw

2 mei 1935

Benoeming van C.M. van Endt tot predikant.

Bron: De Zeeuw.

26 april 1931

Benoeming van J.B. Netelenbos tot predikant.

Bron: De Zeeuw

11 december 1922

Benoeming van B. ter Haar als predikant.

Bron: Zierikzeesche Nieuwsbode.

20 maart 1918

Oprichting vakvereeniging van predikanten.

24 december 1911

Benoeming van C.J. Bartels tot predikant.

Bron: De Graafschap bode.

16 februari 1888

Ds. K. Heringa 25 jaar predikant.

Bron: De Standaard.

25 mei 1873

Benoeming van K. Heringa tot predikant.

Bron: De Graafschapsbode.Foto: ECAL.

15 januari 1843

Benoeming van H.G. Huiskes tot predikant.

Bron: Nederlandsch staatscourant.

13 augustus 1816

Benoeming van L.H. Abbing tot predikant.

29 mei 1783

D.J.B. Wenholt en D.J. Jansen benoemd tot predikant.

18 april 1774

J. Wentholt benoemd tot predikant.

Bron: Middelbursche Courant.

1 januari 1602

Exacte datum onbekend.

Benoeming van Johannes Wigelius tot predikant.

Bron: Tussen twee torens. Drs, P.H.C. Engel, O. Carm.

1 januari 1598

Exacte datum onbekend.

Benoeming van Johannes Frederici tot predikant.

Johannes Frederici volgt Ds. Sutorius op nadat deze overgeplaatst is naar Bredevoort, omdat hij een te zwak stemgeluid had.

Bron: Tussen twee torens. Drs, P.H.C. Engel, O. Carm.

1 januari 1597

Exacte datum onbekend.

Benoeming van Ds.Sutorius als eerste predikant.

Bron: Tussen twee torens. Drs, P.H.C. Engel, O. Carm.

Top
Gegevens laden